Pinterest • O catálogo mundial de ideias

Explora No Instagram, Retro e outros!

Starej daty :) Old timers. #retro #stare #old #przeszłość #past #praga #prague #warszawa #warsaw

twenty one pilots | Tyler Joseph | tripforconcerts_spring2014 | photo taken by @/empirewestlive on Instagram

Stefania Verasani on Instagram: “Jensen with Ty at #Asylum16 #A16 pics credit @silvercomet21 on Twitter

Tag someone who needs to see this @secrets2success #upyourmentalstrength

Heather Sanders-Makeup by Mac Daddy

Blue hole garden in westmoreland JA

12 Fakte që Vërtetojnë se Jeni Veshur Bukur Të biesh në sy të të tjerëve nuk është aspak e lehtë. Të gjithë ne duam që të jemi në qendër të vëmendjes që të tjerët të na konsiderojnë cool të bukur dhe të mençur. Disa njerëz thjesht janë plot vetëbesim dhe përkundër faktit që nuk janë kushedi se sa të bukur e as nuk vishen sipas modës së fundit gjithmonë janë në qendër të vëmendjes kurse të tjerët përkundër faktit që i kanë të gjitha premisat që të jenë të suksesshëm kurrsesi nuk ia dalin…

Me? I'm not doing anything. Just watching you :-)

Maja (20.03.2000 - 26.02.2015) Sleep well my dear. Soon we'll meet again ♥

Home made parsley. Just cut the top and put it in water :-)