Pinterest • O catálogo mundial de ideias
de sefibo

Corinne (Istanbul, Turecko)

Hotel nabízí nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také minibar a pracovní stůl. K vybavení pokojů patří mini lednička a varná konvice/kávovar. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. Dostatek pohodlí zaručuje připojení k internetu, telefon a televize. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. V koupelně je sprchový kout, vana a…

2

Seja sua própria referência - Monólogo em um quarto de hotel #30 - Las V...

de Tempo da Delicadeza

Yoo2 Rio de Janeiro

Camila Klein mostra o novo hotel Yoo2 Rio

1
de sefibo

Alvear Art Hotel (Buenos Aires, Argentina)

Objekt nabízí nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K vybavení patří také sejf, minibar a pracovní stůl. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. Ubytovací jednotky mají připojení k internetu, telefon, televizi, rádio a stereo aparaturu. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout, vana, vířivá vana, vysoušeč vlasů a…

2
de sefibo

Sport of Kings (Rotorua, Nový Záland)

Motel nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají kuchyň a koupelnu. V pokojích se nachází oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Kromě toho je standardně k dispozici kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. O pohodlí hostů se postará připojení k internetu, telefon, televize a DVD přehrávač. V koupelnách je vířivá vana a vysoušeč vlasů.

2
de sefibo

Ambassador (Tulsa, USA)

Each of the rooms is appointed with air conditioning, a living room and a bathroom. Cots are available for younger guests. There is also a safe. A fridge, a mini fridge and a tea/coffee station ensure a comfortable stay. Other features include internet access, a TV and WiFi. The accommodation units include a bathroom with a shower. A hairdryer is also available. The accommodation offers family rooms and non-smoking rooms.

2
de sefibo

The Sails Nelson (Nelson, New Zealand)

The establishment features rooms with air conditioning. A balcony is included as standard in most rooms, offering additional space for relaxation. Separate bedrooms are available. The advantages of the rooms include a cooker. Other features include internet access, a TV and WiFi. The bathroom offers convenient facilities including a hot tub.

1
2
de sefibo

Hotel Edelweiss (Großarl, Austria)

The establishment features rooms with a bathroom. A balcony is included as standard in most rooms, offering additional space for relaxation. The rooms have a double bed and a sofa bed. Further bookable amenities include separate bedrooms. There is also a minibar. Internet access, a TV and WiFi ensure optimal comfort. The accommodation units include a bathroom with a shower.

2

Planta de quarto de hotel, utilizada para Kit net Moveis sob medida contato@solucoescontainers.com.br 47-9623-2178 (Tim - whatsapp) 47-9252-4438 (Vivo) 47-8879-3280 (Claro) 47-8480-4717 (Oi)

4
1
de sefibo

Enastron View Hotel (Kastoria, Greece)

Rooms feature a bathroom. The standard features of most rooms include a balcony. There is also a minibar. Internet access, a TV and WiFi ensure optimal comfort. The accommodation units include a bathroom with a shower. A hairdryer is also available.

1
2